Facebook

Miks Biketravel

Miks Biketravel

Miks Biketravel?

Biketraveli võtmesõna on kvaliteetne puhkus. Oleme veendunud, et anname endast maksimumi ja Biketraveliga reisinud kliendile jääb 100% rahulolu. Vastutustunne on meie tegemiste alustalaks. Puhka kirega ja see romaan saadab sind kogu elu!

Millised on Biketraveli reisid?

Biketravel pakub reise nii lihtsatest rattamatkadest kuni suurte väljakutseteni välja. Suurteks väljakutseteks on vajalik mõningane ettevalmistus, milleks oleme kokku pannud erinevate tasemete treeningud ja kavad. Üks selle asja juures on kindel - sa oled alati oodatud ja alati leiame just sulle selle õige reisi. 

Millised me oleme? 

Oleme avatud ja sõbralikud. Biketraveli meeskond on uuendusmeelne ja alati valmis proovima midagi uut, midagi veel huvitavamat. Seiklushimu aitab meil edasi minna. Me tunneme ja väärtustame oma kliente ning vaatame oma tegemistele ja otsustele nende pilgu läbi. Me oleme lugupidavad erinevate kultuuride, inimeste ja tõekspidamiste suhtes.

Kes on Biketraveli kliendid?

Peaaegu alati on sihtpunktist tähtsam teekond, seltskond, protsess. Biketravel võib panna käe südamele ja öelda, et meie inimesed on maailma lahedamad reisisellid. Palju on tulnud tagasisidet klientide poolt, et juba hea seltskonna pärast tasub tagasi tulla. 

Milline on Biketraveli ajalugu?

2012 aastal oli harrastusratturitele  ühistrenne loetud arv kuus. Harrastaja aga otsis võimalust ja kohta koos sõitmiseks. Siis sündis MTÜ spordiklubi Tervisesport, mille eestvedajateks on Janika Neeme ja Virgo Neeme. Tänaseks on spordiklubi Tervisesport kasvanud Eesti suurimaks amatöörratturite klubiks. Sealt omakorda areneski mõte liikuda edasi ja pakkuda inimestele võimalus avastada kauneid kohti just rattaga seigeldes. Juba 2012 aastal käidi koos sõpradega esimest korda kevadel mandri Hispaanias rattaga sõitmas. Igal kevadel viis Tervisesport koostöös partneritega üha suuremat hulka rattasõidu fänne Lõuna-Euroopasse laagerdama ja puhkama. Aeg oli küps kasvamiseks. 2017 aastal loodi Tervisespordi Biketravel.